KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14498381
nr 1449 8381
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färgetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, numrerad 11/15, HC-upplaga (hors de commerce), bladets mått: 46x35cm, yttermått inklusive ram: 54x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:35:56
21/2 18:03:03
100 kr
21/2 18:19:21